Baskılı Tişört, Baskılı Kapşonlu, Baskılı Sweat Gibi Ürünlerde Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Online alışveriş veya mağaza alışverişlerinde, baskısız ürünleri bulmak kolay. Ve bu ürünlerin modelleri de çok fazla. Her yerde bulunduğu için daha da önemlisi aynısını hemen bulabileceğiniz için bazen kullanımına pek dikkat edilmiyor.

Fakat iş fotoğraf baskılı tişört, fotoğraf baskılı kapşonlu veya fotoğraf baskılı sweat gibi ürünlere gelince çok dikkat etmemiz gerekiyor.  Çünkü size özel basıldığı için aynısını bulmak zor. Dijital baskılı giysilerin daha anlamlı ve özel olmasının nedeni de bu zaten.

Bu yüzden fotoğraf baskılı giysilerde, ister kadın modeli ister erkek modelleri olsun dikkat etmemiz gereken hususlar daha fazla. Öncelikler yıkama konusunda belirtilen sıcaklık değerinin üstüne çıkmayınız. Ütülerken sıcaklığa dikkat ediniz.

PezkovîART online mağazasından aldığınız ürünlerde, belirtildiği gibi %100 pamuk kullanılmaktadır. Ve tasarım kadar dijital baskıya da önem verilmektedir.

Bu yüzden ürünlerinizi seçerken özellikle %100 pamuklu olmasına dikkat edin. Fotoğraf baskılı ürünlerde %100 pamuk kullanılmak zorundadır.

PezkovîART Alışveriş Rehberi: Alışverişi Tamamlamak İçin Ne Yapmalı?
Navigation
Kapat

Sepetim

Kapat

Favoriler

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi 'de açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Kapat

Kategoriler