KÜRT AYDIN, SANATÇI, FİKİR İNSANI VE YAZARLARIN ÇİZİMLERİ

Piyasada satışa sunulan milyonlarca baskılı tişört, çeşitli baskı yöntemleriyle çeşitli dil, kültür ve o kültürlere ait olan sembolleri üzerinde taşıyor. Size ait olan dili veya sembolleri üzerinizde veya başkasının üzerinde görmek mutluluk verici bir duygu. İşte bu yüzden Pezkovi Art belkide yıllardır eksik olan bir alanı doldurmaya başladı. Ayrıca Kürtlerin tarihinde önemli yer tutan aydın, sanatçı, fikir insanı, yazarların çizimleri ile geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Hayatın birçok alanına ışık tutan isimlerden bazıları şunlar:

Ehmedê Xanî, Feqîyê Teyran, Cegerxwîn, Rustemê Zal, Mehmed ûzûn, Meyremxan, Erebê Şemo, Siyahpoş,Xelîl Xeyalî, Z.Ceban El Kurdî, Qazî Muhemed, El Cezerî, Ş. Şehrezûrî, Şakiro, Eyşe Şan, Simko, Şivan Perwer, Xalid Beg, Celadet Bedirxan, Şerefxan-ê Bedlîsî, Pîremêrd, Abdullah Cevdet, Melayê Cizîrî, Şêrko Bêkes, Melayê Bateyî, Hemzeyê Miksî, Sîma Semend, Cizrawî, Hesen Zîrek, Abdulla Pêşew…

KÜRTÇE YAZILI TİŞÖRTLER
KÜRTÇE GİYİM : TİŞÖRT, SWEATSHİRT, KAPŞONLU, HOODİE, ÇANTA TASARIMLARI VE BASKILARI
Navigation
Kapat

Sepetim

Kapat

Favoriler

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi 'de açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Kapat

Kategoriler